Patriots vs. Chiefs: wynik, statystyki i najważniejsze wydarzenia

Tydzień 4 Monday Night Football był absurdalnym pokazem Patriotów, którzy stracili marnie 27 punktów do Chiefs.

(Getty)

Dwie nieukończenia od Toma Brady'ego i 3&out dla #Patrioci .

— Frank Pimentel (@FrankBostonTank) 30 września 2014

Szefowie przyziemienia

Kostka Jamaala Charlesa nie wydaje się sprawiać mu problemów podczas drugiego przejazdu tego wieczoru. Dwayne Bowe podążył za tym, zdobywając kilka jardów dzięki Ericowi Fisherowi, który odpychał Chandlera Jonesa. Knile Jones odniósł pierwszą przegraną, gdy Chiefs wspięli się na boisko, a Travis Kelce zaliczył kolejną pierwszą przegraną. Charles po raz pierwszy w tym roku wjechał do strefy końcowej, aby dać szefom jedno przyłożenie.

Drugi kwartał

(Getty)

Knile Davis wykonał bieg na 48 jardów dla Chiefs, po którym nastąpił niesamowity bieg Kelce. Pomiędzy Davisem, Kelce, Charlesem i Smithem Patrioci szybko upadli.

Jamaal Charles prowadził go PONOWNIE w swoim drugim przyłożeniu w grze i sezonie dla niego. Ma teraz 4 chwyty na 66 jardów.

ile lat ma tammy na żony koszykówki

Knile Davis kontynuował swoją passę po przeniesieniu piłki na linię 27 jardów. Bowe przeniósł piłkę dalej, ale nie mógł jej przenieść do pierwszej linii w dół, zmuszając KC do wrzucenia jej z powrotem w ręce Patriotów.

Knile Davis jest zbyt dobry, by być kopią zapasową

— Jordan Lehman (@JayLay25) 30 września 2014

Patrioci nadal nie zbliżali się do strefy końcowej, podczas gdy Dwayne Bowe siał spustoszenie w pierwszej połowie z połowu 33 jardów. Mniejsze zyski zgromadzili Charles, Avery i Kelce, mając mniej niż minutę przed końcem pierwszej połowy.

Powiem tylko, że Dwayne Bowe zawsze pojawia się w godzinach największej oglądalności. Uwielbia reflektory.

Nick Jacobs (@ Jacobs71) 30 września 2014

Gdy do końca połowy pozostało 0 sekund, Bowe był blisko linii bramkowej, ale Patriots otrzymało pięć jardów kary, a Chiefs automatycznie jako pierwszy. Pozostając tylko jedną grę, wykopali bramkę z gry, aby umieścić Szefowie mają 17-0 na połowie .

Patriots oddali 303 jardy w pierwszej połowie, najwięcej Belichick i Patriots kiedykolwiek zrezygnowali w tym czasie.

zdjęcie domu joela osteena

Trzeci kwadrans

(Getty)

Zajrzyjmy do Toma Brady'ego i cóż, on po prostu przeklina tak głośno, jak tylko może: http://t.co/yyeh2dbQeO pic.twitter.com/BORDl4GqxQ

— Naród SB (@SBNation) 30 września 2014

Hali wypchnął Brady'ego, aby wymusić stratę, pierwszą w grze po 7 minutach bezbramkowych.

Alex Smith rzucił go w wierne ręce Jamaala Charlesa, aby zdobyć trzecie przyłożenie Chiefs w meczu, aby uzyskać wynik 24-0 dla Chiefs.

Patriots ponownie odwrócili piłkę po tym, jak Brady i Edelman nie zdołali koordynować, a CB Sean Smith chwycił piłkę dla Chiefs. Kansas City zakończył posiadanie rzutem z gry i uzyskał wynik 27-0.

Patrioci przyziemienia

Brandon LaFell wbił piłkę na 44 jardowy TD po pomocy Shane'a Vereena, który wcześniej pchnął piłkę w dół boiska.

Jack Ryan sezon 2 odcinek 5

Czwarta ćwiartka

(Getty)

3 i 7 przechodzą do Donnie Avery na 27 jardów. #szefowie pierwszy dół.

— BJ Kissel (@ChiefsReporter) 30 września 2014

Avery oddał strzał w okolice pachwiny i opuścił boisko nie mogąc kontynuować swojej passy do strefy końcowej na 12:20 przed końcem meczu.

Donnie Avery wyglądał na możliwe nadwyrężenie pachwiny. Prawa noga nieco się wysunęła. #szefowie #NEvsKC

kiedy powróci rodzina krzaków alaskańskich?

— Dave Siebert, MD (@DaveMSiebert) 30 września 2014

Jamaal Charles potknął się, tracąc kontrolę nad piłką 2 jardy przed polem punktowym, ale udało mu się zabezpieczyć posiadanie piłki. Travis Kelce złapał w strefie końcowej czwarte przyłożenie dla Chiefs, uzyskując wynik 34-7.

The Chiefs ukradli piłkę zaraz po ich czwartym przyłożeniu, kiedy Brady trafił piłkę do bramki Abdullaha, który wszedł do strefy końcowej na piąte przyłożenie Chiefs w meczu, dając im 34 punkty do Patriotów. Belichick wyciągnął sfrustrowanego Brady'ego z gry po trzecim przejściu.

Po tym, jak Brady opuścił boisko na pozostałą część wieczoru, Pats zdobyli piłkę w dół boiska, kończąc przyłożenie dla Gronka, dzięki czemu uzyskał wynik 14-41.